Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Gyvenamieji konteineriai

Pagaminti mūsų įmonės gyvenamieji konteineriai turi labai tvirtą konstrukciją. Šio tipo konteineriai naudojami tarp kitko kaip: gyvenamieji barakai, vasarnamiai, laikini būstai, statybiniai barakai. Visus mūsų produktus įskaitant gyvenamuosius konteinerius galime pristatyti į kiekvieną vietoje Lenkijoje. Šio tipo konteineriai pristatomi kaip visuma. Iškrauna pats užsakovas.

Loading ....

Gyvenamojo konteinerio laikančioji konstrukcija atlikta yra iš profilių prie kurių yra privirinama trapecinė skarda (skardos spalvą pasirinkti iš paletės RAL), konteinerio grindys tai plokštė ar skarda su standumo briaunomis, įėjimas į konteinerį tai 90 cm pločio trapecinės skardos durys. Kiekvienas gyvenamasis konteineris turi apšvietimą, langelį ir vonios kambarį.
Gyvenamojo konteinerio ilgis (gylis) yra 6,00 m arba 7,00 m, tačiau pateikus užsakyma mes galime padaryti su kitokiais metmenimis. Skambinkite ir paklauskite apie kainą.

Gyvenamieji konteineriai turi:

- plotį 2,99 m
- ilgį 6,00m arba 7,00 m
- duris 90 cm pločio
- apšvietimą
- langelį
- vonios kambaryje yra:br />     - praustuvas
    - dušas
    - toaletas
 

 

 

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/gyvenamieji-konteineriai.html