Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Dažnai pateikiami klientų klausimai

1. Ar pateikti matmenys, tai vidiniai matmenys?
Paduoti garažų matmenys, tai išoriniai matmenys. Visada yra galima kelių centimetrų paklaida, dėl to, kad garažai yra susukami iš elementų, faktinis dydis gali šiek tiek skirtis nuo užsakyto dydžio. Šis skirtumas yra ne didesnis negu keletas centimetrų.

2. Kaip paruošti garažo pagrindą?
Garažo pagrindas turi būti lygus ir išlygintas. Pageidautina, kad pagrindas būtų padidintas apie 20 cm. Eventualiai kiekviename garažo kampe reikia padėti išlygintas betonines (grindinio) plytas arba paprastas plytas (pvz., grindinio plytelės, trinkelės, plytos). Daugiau apie garažo pagrindo paruošimą Jūs rasite internetinėje svetainėje: PAGRINDO PARUOŠIMAS

3. Ar ir kada yra pateikiama informacija apie montavimo terminą?
Apie 3-4 dienas prieš atvykimą informuojame kiekvieną klientą telefonu apie montavimo datą, tuo pačiu metu, dar kartą tiksliai patvirtinant užsisakyto garažo matmenis/techninius duomenis.

4. Ar reikalingas yra garažo statymo leidimas?
Dėl garažo statymo leidimo reikia kreiptis į valščių arba miesto savivaldybę, ten kur yra kliento gyvenamoji vieta.

5. Ar garažas turi garantiją?
Yra 1 metų garantija plieno konstrukcijai. Garantija galioja pagal PVM sąskaitą faktūrą ar mokesčio patvirtinimą, kurį išdavė vairuotojas.

6. Ar perkant garažą reikalingas mokėjimas avansu?
Perkant garažą nereikalaujame avanso. Visa suma už garažą yra sumokama vairuotojams montavimo metu.

7. Kaip galima užsisakyti garažą?
Garažą galima užsisakyki:
- telefonu
- el.paštu
- faksu
- asmeniškai biure

8. Ar montavimo metu reikalinga yra elektros srovė?
Vairuotojai turi su savimi elektros srovės gaminimo agregatus, taigi nėra būtinas elektros srovės privedimas.

9. Ar konstrukcija yra cinkuota?
Garažo konstrukcija, standartiškai nėra cinkuota. Yra tik dažyta dengiamais dažais. Kiekvienas klientas po pastatymo turi nudažyti konstrukciją dengiamais dažais. Arba už papildomą mokestį konstrukcija gali būti pagaminta iš cinkuotų profilių, tada suvirinimo vietas reikia apsaugoti patiems dengiamais dažais.

10. Kaip atrodo garažo vartų montavimas mūriniame garaže?
Vartų montavimas, tai įstatymas jų į angą, kurią anksčiau parengtė klientas. Po to vartai yra pritvirtinami prie sienos su smeigėmis ir putų poliuretanu. Montavimo paslauga neapima senų vartų išmontavimo.

11. Kokiu būdu yra patvirtinamas užsakymas?
Kiekvieną užsakymą patvirtiname telefonu likus kelioms dienoms iki pristatymo. Tada kalbant telefonu patvirtintos yra visos detalės. Patvirtinus telefonu užsakymas patenka į galutinę gamybą.

12. Kaip tasyklingai nustatyti durų atidarymo kryptį?
Durų atidarymo kryptį nustatome visada stovint pastato (garažo) išorėje ir žiūrit į duris. Tada, jei vyriai, yra mūsų kairėje pusėje, tai yra kairiosios durys, jei vyriai yra dešinėje pusėje, tai yra dešinės. Ši taisyklė yra taikoma ir durims atveramoms į išorę, kaip ir į vidų.

13. Kokia yra kniedžių rūšis garažo, dengto akriline skarda?
Akrilio skardos tvirtinimui prie garažo kostrukcjios naudojame aliuminio kniedės, nes jos yra stipresnės už spalvotas kniedes. Po užmontavimo klientas privalo pats nuimti apsauginę plėvelę.

 

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/daznai-pateikiami-klientu-klausimai.html