Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Apie įmonę

Nuo 2001 metų esame puikiai veikiančia savo srityje įmone. Mūsų verslo prioritetas, tai tarp kitų skardiniai garažai,  garažo vartai ir voljerai šunims. Nuo pat pradžių mes nustatome aukščiausius tikslus, todėl  tapome vienu iš pirmaujančių gamintojų šalyje, įgijome tūkstančius patenkintų klientų. Mūsų sėkmė slypi ne tik gaminamų produktų kokybėje, bet ir gamybos proceso metu šiuolaikinių technologinių sprendimų panaudojime. Visa tai dėl to, kad mūsų produktai kiekvienam vartotojui būtų patvarūs, funkcionalūs ir saugūs. Aukštos kokybės mūsų produktų ir profesionalaus klientų aptarnavimo patvirtinimas yra daugiau kaip 3000 teigiamų komentarų Allegro.pl tinklalapyje. Kiekvieną dieną stengiamės didinti klientų aptarnavimo ir mūsų produktų kokybės lygį, tikėdamiesi, kad jau netrukus pasieksime 100% teigiamų komentarų.

 

 


 

 

 

 

Kad patenkinti visus klientų lūkesčius ir sutrumpinti užsakymų vykdymo laiką  2015 metais nupirkome keletą naujų AUTOMOBILIŲ ir atidarėme naują  GAMYBOS – SANDĖLIAVIMO PAVILJONĄ.

 

Estetika ir solidi gamyba, tai mūsų įmonės prioritetas, mums svarbu yra išlaikyti mažiausias kainas rinkoje.
Turime automatizuotas mašinas, kurios užtikrina mūsų produktų aukščiausią kokybę ir efektyvumą. Dėl platus transporto tinklo galime pristatyti mūsų gaminius į bet kurią vietą Lenkijoje teikiant trumpiausius pristatymo terminus.

Loading ....

Mūsų pasiūloje Jūs rasite:

- Skardinius garažus
- Garažų vartus
- Voljerus šunims
- Pastoges
- Kioskus
- ūkio pastatus
- sandėliavimo patalpas
- Statybos slėptuves
- Konstrukcjas pagal individualius užsakymus
- sandėliavimo konteinerius
- Paviljonus palapines
- statybines aptvaras
- konstrukcijas karkasiniams šiltnamiams
- profilius, vamzdžius, profiliuotes

 

Užtikriname:

ŽEMIAUSIAS KAINAS
- NEMOKAMĄ montavimą
- Pristatymą VISOJE ŠALYJE
- Malonų ir profesionalų APTARNAVIMĄ

 

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/estal.html