Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Šiltadaržiai - šiltnamiai

3x6 šiltnamis su folija
3x6 šiltnamis su folija
Plieninė konstrukcija 2,9 x 5,9 x 2,13 folijos tuneliui, šiltnamiui - CINKOTA
nuo 545,00
TRANSPORTAS VISOJE ŠALYJE

Mes siulome Jums plienines konstrukcijas skirtas arkiniams šiltnamiams, kuriu amtmenys 2,90m x 5,90m x 2,13m (plotis x gylis x aukštis). SOLIDI ir TVIRTA konstrukcija iš tuščiaviduriu profiliu garantuoja ilgą tarnavimo laiką.Visus musu produktus iskaitant arkinius šiltnamius galime pristatyti i kiekvieną vietą Lenkijoje. Arkinius šiltnamius pristatome klientui transportavimo pozicijoje, savarankiškam montavimui.

Loading ....

Arkinio šiltnamio konstrukcija pagaminta iš tuščiaviduriu profiliu. Mes garantuojame Jums solidu ir ilgaamži gamini. Prie kiekvienos konstrukcijos yra prijungtas montavimo varžtu komplektas. Plevele turi apie 1 metro užlankas, skirtas žemes užmetimui. Plevelę reikia uždeti ir itempti asmenškai. Užtraukus plevelę iš priekio ir galo reikia iškirpti angą durims ir pritvirtinti plevelę prie varteliu. Iškirptą plevelę iš duru angos reikia uždeti ant lango angos ir pritvirtinti. Plevele kraštuose turi virveles naudojamas jos itempimui.

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/siltadarziai-siltnamiai.html