Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Garažo durys

 

Garažų, sandėliavimo ir ūkiškų patalpų uždarymai. Paprasta vartų konstrukcija užtikrina jų tylų ir be gedimų darbą jų naudojimo metu. Vartai idealiai tinka aukštų patalpų sandėliavimo ar garažų uždarymui. Kiekvienos durys turi spyną užraktą su įdėklu ir rankena.

 

Vartų išvaizda iš vidaus

Loading ....

Vartų išvaizda iš išorės

Loading ....

1.  Bet kokio dydžio

Esame GAMINTOJAIS, todėl galime atlikti vartus pagal užsakymą, konkrečių matmenų. Jums tik reikia paduoti angos matmenis ir vartų tipą, o toliau viskuo pasirūpins mūsų konsultantai. Nebereikia Jums nerimauti, kad nerasite atitinkamų matmenų vartų. Žiūrėkite kaip išmatuoti garažo vartų angą.

2. Apšildyti

Jums pageidaujant galime vartus apšildyti. Tada vartų vidus yra užpildytas polistirenu, o iš išorinės pusės yra išbaigti PVC plokštėmis.

3. Neapšildyti

Prie neapšildytų vartų ant atliktos konstrukcijos iš tuščiavidurių cinkuotų profilių iš išorės prikniedyta vien tik trapecinė skarda, Jūsų pasirinktoje spalvoje.

4. Spalva iš RAL paletės

Kiekvieni vartai gali būti padengti viena iš mūsų pasiūlytų spalvų.

Blizgios spalvos

Loading ....

Matinės spalvos

Loading ....


5. Medžio spalvos

Kiekvieni vartai gali būti padengti viena iš mūsų medžio pasiūlytų spalvų

Loading ....


 

Kodėl verta pasirinkti mūsų vartus?

Didžiausias mūsų įmonės gaminamų vartų privalumas, tai gamybos paprastumas ir stabilumas, ir visų pirma tvirta konstrukcija, kuri garantuoja efektyvų ir patikimą daugiametį naudojimo veikimą. Vartų konstrukcija yra pagaminta iš cinkuotų plieno profiliuočių. Kiekvieni vartai iš išorės yra padengti trapecine akrilio skarda, vienoje iš prieinamų RAL paletės spalvų.

Vartų montavimas, tai jų įstatymas į anksčiau kliento parengtą angą. Vėliau vartai yra pritvirtinti prie sienos su smeigėmis ir putų poliuretanu. Montavimo paslauga neapima senų vartų išmontavimo.

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/garazo-durys.html