Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Dviejų varčių garažo vartai

 

Tradiciniai garažų, sandėliavimo ir ūkiškų patalpų uždarymai. Paprasta vartų konstrukcija užtikrina jų tylų ir be gedimų darbą per visą laiką jų naudojimo metu. Dviejų varčių/Dvivėriai vartai idealiai tinka aukštų patalpų sandėliavimo ar garažų uždarymui. Dešinysis vartų vartis turi užraktą su įdėklu ir rankena, tuo tarpu antras yra užrakinamas viršus-apačia.

 

Vaizdas iš garažo vidaus

Loading ....

Vaizdas iš išorės

Loading ....

1.  Bet kokio dydžio

Esame GAMINTOJAIS, todėl galime atlikti vartus pagal užsakymą, konkrečių matmenų. Jums tik reikia paduoti matmenis angos ir vartų tipą, o toliau viskuo pasirūpins mūsų konsultantai. Nebereikia Jums nerimauti, kad nerasite atitinkamų matmenų vartų. Žiūrėkite kaip išmatuoti garažo vartų angą

2. Apšildyti

Jums pageidaujanr galime vartus apšildyti, tai ypač yra svarbu, jei jie bus montuojami garaže, kuris taip pat yra apšildytas. Tada vartų vidus yra užpildytas polistirenu putplasčiu, o iš išorinės pusės yra išbaigti PVC plokštėmis.

3. Neapšildyti

Prie neapšildytų vartų konstrukcijos pagamintos iš tuščiavidurių cinkuotų profilių iš išorės prikniedyta yra tik trapecinė skarda Jūsų pasirinktos spalvos.

4. Su praėjimo durelėmis

Kiekvienuose vartuose yra galimybė papildomai įrengti įėjimus, dureles/vartelius. Tai palengvina įėjimą į garažą, nėra reikalo atidarinėti visus vartus.

5. Spalva iš RAL paletės

Kiekvieni vartai gali būt padengti vienos iš mūsų siūlomų spalvų.

Blizgios spalvos

Loading ....

Matinės spalvos

Loading ....


6. Medžio spalvos

Kiekvieni vartai gali būti padengti viena iš mūsų pasiūlytų medžio spalvų.

Loading ....

Kodėl verta pasirinkti mūsų vartus?

Didžiausias mūsų įmonės gaminamų vartų privalumas, tai gamybos paprastumas ir stabilumas, ir visų pirma tvirta konstrukcija, kuri garantuoja efektyvų ir patikimą daugiametį naudojimo veikimą. Vartų konstrukcija yra pagaminta iš cinkuotų plieno profiliuočių. Kiekvieni vartai iš išorės yra padengti trapecine akrilio skarda, vienoje iš prieinamų RAL paletės spalvų.

Vartų montavimas, tai jų įstatymas į anksčiau kliento parengtą angą. Vėliau vartai yra pritvirtinti prie sienos su smeigėmis ir putų poliuretanu. Montavimo paslauga neapima senų vartų išmontavimo.
 

 

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/dvieju-varciu-garazo-vartai.html