Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactFirstLastUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Dodatkowe teksty

Aukščiausios kokybės garantija

 

Estetika ir atlikimo solidumas, tai mūsų įmonės prioritetas, ir didžiausį dėmesį skiriame mažiausių kainų rinkoje išlaikymui. Turime automatizuotas mašinas, kurios suteikia mūsų produktų aukščiausią kokybę ir efektyvumą. Dėl platus transporto tinklo galime pristatyti mūsų gaminius į bet kurią vietą Lenkijoje teikiant trumpiausius pristatymo terminus.

Mokėjimas priėmimo metu

 

Už mūsų produktus Jūs galite mokėti grynaisiais pristatymo metu. Tai Jums teikiama garantija, kad Jūsų nieks neapgaus.
Tai nereiškia, kad negalite mokėti kita forma. Taip pat mokėti pervedimu, pagal sąskaita faktura profromą ir pirkti išsimokėtinai per Credit Agricole. Biudžetiniai vienetai ir bendrovės gali sumokėti vėlesniu terminu ankščiau pateikus teisingą užsakymą ir pasirašius faktūrą.

Montavimas nemokamai

 

Siūlome NEMOKAMĄ montavimą: skardinių garažų, garažo vartų ir voljerų šunims. Už papildomą mokestį yra skardinių garažų prie pagrindo arba į žemę įtvirtinimo galimybė.

Transportas visoje šalyje

 

Turime išsivystytą transporto tinklą dėl to galime atvežti savo gaminius į bet kurią vietą Lietuvoje užtikrinant trumpiausius vykdymo terminus.

Siekiant patenkinti visus klientų lūkesčius ir sutrumpinti užsakymų vykdymo laiką 2015 metais įsigijome keletą naujų AUTOMOBILIŲ.

Loading ....
Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/dodatkowe-teksty