Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

Slapuku politika


Jusu patogumui musu svetaineje naudojami slapukai ir panašios technologijos, pvz. siekiant pritaikyti svetainę vartotoju poreikiams, bei statistikos tikslais. Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos interneto vartotojo lankoma svetaine siunčia i interneto vartotojo irengini

Slapukus taip pat naudoja svetaines, i kurias mes nurodome, pvz., rodydami daugialypes terpes turini.

Savo interneto naršykleje galite pakeisti slapuku nustatymus. Jei nepakeisite šiu nustatymu, sutinkate su čia naudojamais slapukais.

Musu svetaineje naudojami našumo slapukai, t. y. naudojami renkant informaciją apie tai, kaip naudotis svetaine, kad ji veiktu geriau, ir funkcinius slapukus, t. y. leidžiančius „atsiminti“ vartotojo nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydi). Jie apima:

- slapukai google-analytics.com - svetaines statistika

- seanso slapukai (jie nustoja galioti pasibaigus seansui)

Trečiuju šaliu svetainese, iš kuriu pateikiame medžiagą, taip pat gali buti naudojami slapukai, leidžiantys prisijungti ir pateikti reklamą, atitinkančią vartotojo pageidavimus ir elgesi. Visu pirma, tokie slapukai yra:

Svetaineje youtube.com – pateikiamos naudotojo nuostatos ir paspaudimu skaitiklis (aprašyta privatumo politikoje http://www.google.pl/intl/pl/policies/privacy/)

Svetainese player.vimeo.com ir av.vimeo.com – leidžiantys prisijungti, taip pat reklamuotoju ideti slapukai, del kuriu rodomos reklamos priklauso nuo vartotojo elgesio (slapuku politika pateikiama adresu http://vimeo .com/cookie_policy )

Apsaugos nuo slapuku lygi galima nustatyti savo interneto naršykleje – iki visiško slapuku blokavimo. Tai padidina saugumo ir duomenu apsaugos lygi, tačiau taip pat gali neleisti atlikti kai kuriu funkciju, pvz., prisijungti prie el. pašto paskyros.

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/slapuku-politika.html