Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Parama+37 060 062 950konstal dot lt at gmail dot com

EIKITE Į PARDUOTUVĘ
IR PIRKITE PARUOŠTĄ PRODUKTĄ

ARBA
APSKAIČIUOK PATS

 

Naujausi projektai

Loading ....


Lietaus latakai

Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali lataku proceduru pabaiga, kurios deka vanduo nenukrenta ant žemes iš didelio aukščio ir nesipurškia. Musu imoneje tai yra naujove, kurią naudojame išskirtiniuose metaliniuose EXTRALINE ir SUPERLINE tipo garažuose. Latakai yra pagaminti iš bet kokios spalvos akrilo lakšto pagal musu pasiulymą. Be to, jie yra vientiesas, o tai reiškia, kad jie turi keturias sienas - šio sprendimo deka vanduo teka latako viduje, o ne palei garažo sieną. Lataku kaina priklauso nuo garažo aukščio ir spalvu gamos. Jei jus domina elegantiškas skardinis garažas su latakais, susisiekite su musu pardavimo biuru.

Žiūrėti daugiau >>


Estal

Skardinių garažų, garažų vartų ir voljerų šunims gamintojas

Nuo 2001 metų esame puikiai veikiančia savo srityje įmone. Mūsų verslo prioritetas, tai tarp kitų skardiniai garažai, garažo vartai ir voljerai šunims. Nuo pat pradžių mes nustatome aukščiausius tikslus, todėl tapome vienu iš pirmaujančių gamintojų šalyje, įgijome tūkstančius patenkintų klientų. Mūsų sėkmė slypi ne tik gaminamų produktų kokybėje, bet ir gamybos proceso metu šiuolaikinių technologinių sprendimų panaudojime. Visa tai dėl to, kad mūsų produktai kiekvienam vartotojui būtų patvarūs, funkcionalūs ir saugūs.

 

Blog
  • Lietaus latakai
    Lietaus latakai
    Lietaus latakai yra elegantiška ir funkcionali latakų procedūrų pabaiga, kurios dėka vanduo nenukrenta ant žemės iš didelio aukščio ir nesipurškia.read more
Tags Lietaus latakai1 post

Nuolaidos

Adres: https://estal.lt/estal-skardiniu-garazu-garazu-vartu-ir-voljeru-sunims-gamintojas.html